BEZPŁATNA WYCENA - BRIEF

Szacunkowy czas wypełnienia formularza: około 10-15 minut

KROK 1

Dziękuję, że znalazłaś/eś się w tym miejscu. Formularz jest skonstruowany w sposób, aby można było go szybko wypełnić. Od otrzymania wyceny dzieli Cię zatem zaledwie kilka kliknięć. Po wypełnieniu poniższego formularza gwarantuję odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin z przedstawieniem pełnej oferty, wraz z ceną odpowiadającą Twojej realizacji. Pamiętaj, że nie wszystkie odpowiedzi na pytania są obowiązkowe, a najważniejsze są oznaczone gwiazdką *.

KROK 2

Pierwszy krok już za Tobą! Przed Tobą kolejne podstawowe pytania. Poniżej znajdziesz pytania z odpowiedziami wielokrotnego wyboru, jak i pytania w których można zaznaczyć jedną odpowiedź. Pamiętaj, że nie wszystkie odpowiedzi są obowiązkowe.

KROK 3

Przyszedł czas na kolejne, tym razem bardziej techniczne pytania, które będą odnosić się do struktury strony i jej funkcji. Nie na wszystkie pytania odpowiedzi są obowiązkowe, natomiast ułatwią dalszą współpracę, a w efekcie otrzymasz swoją wymarzoną stronę WWW lub sklep e-commerce.

KROK 4

To już ostatni krok, w którym możesz przekazać mi ostatnie informacje dotyczące projektu. Zostaw również do siebie kontakt, abym mógł przesłać wycenę, a w razie potrzeby skonsultować się w sprawie szczegółów, które będą niezbędne do przekazania ostatecznej oferty.